Teisipäevakud Lauluväljak

03.04.2018
Korraldaja : OK Nõmme
[#1] [#10] [#11] [#12] [#13] [#2]
[#3] [#4] [#5] [#6] [#7] [#8]
[#9] [7] [M12] [M14] [M14RO] [M16]
[M18RO] [M21A] [M21B] [M21C] [M21RO] [M40]
[M40RO] [M50] [M50RO] [M60] [M60RO] [M70]
[M80] [N12] [N14] [N16] [N16RO] [N21A]
[N21B] [N21RO] [N40] [N40RO] [N50] [N60]
[N65] [N70] [RADA1] [RADA10] [RADA11] [RADA12]
[RADA2] [RADA3] [RADA4] [RADA5] [RADA6] [RADA8]
[RADA9] [TILLU] [VALIK]
M21A Rada (1): 19 KP 7.86 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20443 Raido Laidla              SK100      00:57:01
 2.  9030 Martin Kaup               LSF PT     00:57:47 +00:46
 3.   603 Kaido Nurja               Nõmme      01:04:43 +07:42
 4. 16565 Ivo Miller                Koop       01:05:14 +08:13
 5. 18074 Tarmo Villum                         01:06:20 +09:19
 6. 14980 Alar Alajaan              EKJ SK     01:10:07 +13:06
 7.  2260 Mati Preitof              Harju KEK  01:14:40 +17:39
 8.  2654 Silvar Savolainen         korp! Leol 01:21:46 +24:45
 9.  1099 Markko Sinkkonen                     01:27:45 +30:44
10. 22696 Siim Saidla                          01:54:25 +57:24
M21B Rada (2): 14 KP 5.83 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7488 Sven Ringvee              VaP        00:43:38
 2.  9975 Marko Aron                           00:46:04 +02:26
 3. 12756 Marti Kaljuve             Mercury    00:46:24 +02:46
 4. 18858 Valdo Hälvin              Scoutspata 00:46:53 +03:15
 5.  5853 Ivo Müürsepp              TTÜ        00:46:59 +03:21
 6. 20423 Martin Veisman                       00:48:00 +04:22
 7.  3992 Martin Murakas            Rakv       00:49:45 +06:07
 8.  3013 Uku-Laur Tali             Harju KEK  00:50:37 +06:59
 9. 16121 Andrus Kaldma                        00:52:22 +08:44
10. 10662 Erko Virgepuu             Swedbank S 00:54:40 +11:02
11.  7574 Sören Vetevool                       00:56:04 +12:26
12. 11184 Tiit Kriiska                         00:59:06 +15:28
13.  3328 Tauno Murakas             Rakv       01:03:02 +19:24
14.  6177 Joel Rillo                           01:11:00 +27:22
M40 Rada (2): 14 KP 5.83 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1685 Erik Aibast               Tammed     00:41:01
 2.  4889 Martin Aunin              Novarc     00:42:49 +01:48
 3.  4860 Tõnu Kits                            00:43:15 +02:14
 4.  1821 Erki Kriks                LSF PT     00:45:34 +04:33
 5.  2695 Allan Edberg              OK Nõmme   00:48:21 +07:20
 6.  5970 Alo Süvari                           00:48:38 +07:37
 7. 17477 Tõnu Ots                             00:50:30 +09:29
 8.  4293 Vladislav Pahhomenkov     SRD        00:51:25 +10:24
 9. 19813 Indrek Volens             TV3        00:51:38 +10:37
10. 10089 Marko Valter              Õhuvägi    00:52:17 +11:16
11. 11922 Pearu Kuusk               Tartu      00:59:13 +18:12
12.  7311 Ülo Reisner               Metsä Fore 01:01:04 +20:03
13.  4704 Aleksander Hlebnikov      TTÜ        01:09:56 +28:55
M50 Rada (2): 14 KP 5.83 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19088 Peeter Kand               Velo clubb 00:41:02
 2.  3393 Rain Vellerind                       00:45:45 +04:43
 3.  4864 Indrek Saarepera                     00:46:55 +05:53
 4.   975 Kalle Kuusik              Otepää     00:47:56 +06:54
 5.  5564 Peeter Võrk               F-Klubi    00:51:26 +10:24
 6. 11806 Andrus Rämmann            Koop       00:52:03 +11:01
 7.  4690 Vladimir Savinov          SRD        00:52:28 +11:26
 8.  4104 Eerik Lossmann            TTÜ SK     00:56:15 +15:13
 9.   974 Tarmo Gede                           01:00:54 +19:52
N21A Rada (2): 14 KP 5.83 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 24175 Raili Nugin                          00:52:55
 2.  5325 Signe Raidmets            TON        00:54:08 +01:13
 3. 14622 Aljona Karlõsheva                    01:03:12 +10:17
 4.  3185 Anita Karnit              SRD        01:07:13 +14:18
 5. 24348 Nelli Rünk                           01:27:01 +34:06
RADA3 Rada (3): 13 KP 4.23 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  6828 Neeme Kalda               Okas       00:39:03
M60 Rada (3): 13 KP 4.23 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10327 Kai Saksman               TON        00:37:06
 2.  1545 Oleg Podlipski            Jõhvikas   00:40:22 +03:16
 3.  6590 Jüri Mellik               AnalDesign 00:47:59 +10:53
 4.   149 Ilmar Mõistlik            Orion      00:52:02 +14:56
 5.  6726 Peeter Valle                         01:11:07 +34:01
 6.  2775 Peeter Kain                          01:15:48 +38:42
N40 Rada (3): 13 KP 4.23 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  8644 Anneli Rämmann            Koop       00:37:39
 2. 21336 Kaja Ligi                 Peko       00:41:59 +04:20
 3. 18354 Kai Treier                           00:42:12 +04:33
 4.  7310 Karin Reisner             Metsä Fore 00:43:16 +05:37
M16 Rada (4): 8 KP 4.28 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 23756 Vjatseslav Safonov        SRD        00:30:21
N50 Rada (4): 8 KP 4.28 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17644 Marika Müür               TON        00:55:06
 2.   466 Ave Janu                  Koop       00:58:58 +03:52
 3.  2779 Heli Kain                            01:01:02 +05:56
N60 Rada (4): 8 KP 4.28 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2298 Mare Niitsoo              TON        00:38:23
 2.    58 Viktoria Trasanov         JOKA       00:51:20 +12:57
 3. 18599 Kirsti Kadakas                       00:57:12 +18:49
 4.  1015 Niina Karnit              SRD        00:57:35 +19:12
M21C Rada (5): 12 KP 4.07 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5814 Aleksei Spiridonov        Gaasiekspe 00:32:49
 2.  8818 Marko Süld                HOK        00:32:54 +00:05
 3.  9022 Vahur Pajomägi                       00:37:23 +04:34
 4.  7502 Taavi Tambur                         00:38:16 +05:27
 5. 13993 Argo Raie                            00:43:23 +10:34
 6.  1716 Hillar Nikkari            SK RT      00:51:20 +18:31
 7. 27205 Igor Maksimov             SRD        01:04:45 +31:56
M70 Rada (5): 12 KP 4.07 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21191 Enno Needrit                         00:38:43
 2.   456 Peep Koppel               Koop       00:42:01 +03:18
 3.   425 Agu Koppa                 Jõhvikas   00:52:34 +13:51
 4.  4878 Jüri Püssim               Tammed     00:57:11 +18:28
 5.   429 Vaabo Annus               Orion      00:58:17 +19:34
 6.   462 Georg Sooberg             Võru       00:59:30 +20:47
 7.  5998 Vladimir Vari                        01:09:12 +30:29
 8.  2809 Juho Heinrand             Norma      01:09:13 +30:30
N70 Rada (5): 12 KP 4.07 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   389 Ülle Mõistlik             Orion      01:19:45
N16 Rada (5): 12 KP 4.07 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19798 Marie Elise Aug           Nõmme Põhi 00:41:41
 2. 21893 Liisi Kask                           00:59:40 +17:59
N21B Rada (5): 12 KP 4.07 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7501 Olga Andrejeva            Nõmme      00:31:41
 2.  3314 Terje Urgard              Tammed     00:45:50 +14:09
 3. 21894 Airi Kask                            00:59:46 +28:05
 4.  8345 Merle Okermann                       01:07:28 +35:47
 5. 15460 Maris Soonsein            Naiskoduka 01:12:14 +40:33
 6.  9206 Leena Leesment            SRD        01:14:42 +43:01
N12 Rada (6): 5 KP 1.82 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25936 Liise Lillelaid                      00:19:10
 2. 23355 Kirsi Lumi Ots                       00:44:32 +25:22
 3. 18073 Arabella Raie                        00:58:55 +39:45
M12 Rada (6): 5 KP 1.82 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13312 Romet Kriks               LSF PT     00:40:13
M14 Rada (6): 5 KP 1.82 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 27121 Jaak Potter                          00:48:46
M21RO Rada (8): 19 KP 12.98 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9134 Marek Karm                SK100      01:23:55
 2. 27833 Indrek Reitsak                       01:32:47 +08:52
 3. 21896 Mattis Alliksoo           12,7 mm    01:36:25 +12:30
M40RO Rada (8): 19 KP 12.98 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21494 Tarmo Tarlap              Porter Rac 01:35:05
 2.  1041 Margus Venelaine          LSF PT     01:38:27 +03:22
M50RO Rada (9): 11 KP 7.71 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 22753 Tiit Einberg              Gustaf-Tal 01:15:40
TILLU Rada (13): 1 KP ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 26461 Lukas Lillelaid                      00:02:30
 2. 18073 Arabella Raie                        00:02:40 +00:10
 3. 21001 Egert Ots                            00:04:08 +01:38
 4. 28638 Ell Grete Varblane                   00:04:13 +01:43
 5. 24463 Karl Tasuja                          00:04:40 +02:10
 6. 28656 Holger Ots                           00:05:07 +02:37
 7. 18899 Säde Kaldma                          00:05:15 +02:45
 8. 21496 Martin Arnik                         00:05:20 +02:50
 9. 25426 Markus Arnik                         00:06:20 +03:50
10.     0 Helmi Tasuja                         00:09:50 +07:20
11. 23355 Kirsi Lumi Ots                       00:11:50 +09:20
12. 22635 Liilia Lehtla                        00:13:05 +10:35
13. 25902 Erik Lehtla               MTÜ Saku M 00:16:25 +13:55
VALIK ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
    11275 Juhan Tamm                Eesti Kesk NA       26p
 2.  5699 Tiit Pekk                 Team Nike  00:54:51 18p
 3. 19826 Siim Liivand              TTÜ/Korp L 00:41:24 12p
#1 Rada (RADA1,M21A): 19 KP 7.86 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 20443 Raido Laidla              SK100     M21A     00:57:01
 2.  9030 Martin Kaup               LSF PT    M21A     00:57:47 +00:46
 3.   603 Kaido Nurja               Nõmme     M21A     01:04:43 +07:42
 4. 16565 Ivo Miller                Koop      M21A     01:05:14 +08:13
 5. 18074 Tarmo Villum                        M21A     01:06:20 +09:19
 6. 14980 Alar Alajaan              EKJ SK    M21A     01:10:07 +13:06
 7.  2260 Mati Preitof              Harju KEK M21A     01:14:40 +17:39
 8.  2654 Silvar Savolainen         korp! LeolM21A     01:21:46 +24:45
 9.  1099 Markko Sinkkonen                    M21A     01:27:45 +30:44
10. 22696 Siim Saidla                         M21A     01:54:25 +57:24
#2 Rada (RADA2,M21B,M40,M50,N21A): 14 KP 5.83 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1685 Erik Aibast               Tammed    M40      00:41:01
 2. 19088 Peeter Kand               Velo clubbM50      00:41:02 +00:01
 3.  4889 Martin Aunin              Novarc    M40      00:42:49 +01:48
 4.  4860 Tõnu Kits                           M40      00:43:15 +02:14
 5.  7488 Sven Ringvee              VaP       M21B     00:43:38 +02:37
 6.  1821 Erki Kriks                LSF PT    M40      00:45:34 +04:33
 7.  3393 Rain Vellerind                      M50      00:45:45 +04:44
 8.  9975 Marko Aron                          M21B     00:46:04 +05:03
 9. 12756 Marti Kaljuve             Mercury   M21B     00:46:24 +05:23
10. 18858 Valdo Hälvin              ScoutspataM21B     00:46:53 +05:52
11.  4864 Indrek Saarepera                    M50      00:46:55 +05:54
12.  5853 Ivo Müürsepp              TTÜ       M21B     00:46:59 +05:58
13.   975 Kalle Kuusik              Otepää    M50      00:47:56 +06:55
14. 20423 Martin Veisman                      M21B     00:48:00 +06:59
15.  2695 Allan Edberg              OK Nõmme  M40      00:48:21 +07:20
16.  5970 Alo Süvari                          M40      00:48:38 +07:37
17.  3992 Martin Murakas            Rakv      M21B     00:49:45 +08:44
18. 17477 Tõnu Ots                            M40      00:50:30 +09:29
19.  3013 Uku-Laur Tali             Harju KEK M21B     00:50:37 +09:36
20.  4293 Vladislav Pahhomenkov     SRD       M40      00:51:25 +10:24
21.  5564 Peeter Võrk               F-Klubi   M50      00:51:26 +10:25
22. 19813 Indrek Volens             TV3       M40      00:51:38 +10:37
23. 11806 Andrus Rämmann            Koop      M50      00:52:03 +11:02
24. 10089 Marko Valter              Õhuvägi   M40      00:52:17 +11:16
25. 16121 Andrus Kaldma                       M21B     00:52:22 +11:21
26.  4690 Vladimir Savinov          SRD       M50      00:52:28 +11:27
27. 24175 Raili Nugin                         N21A     00:52:55 +11:54
28.  5325 Signe Raidmets            TON       N21A     00:54:08 +13:07
29. 10662 Erko Virgepuu             Swedbank SM21B     00:54:40 +13:39
30.  7574 Sören Vetevool                      M21B     00:56:04 +15:03
31.  4104 Eerik Lossmann            TTÜ SK    M50      00:56:15 +15:14
32. 11184 Tiit Kriiska                        M21B     00:59:06 +18:05
33. 11922 Pearu Kuusk               Tartu     M40      00:59:13 +18:12
34.   974 Tarmo Gede                          M50      01:00:54 +19:53
35.  7311 Ülo Reisner               Metsä ForeM40      01:01:04 +20:03
36.  3328 Tauno Murakas             Rakv      M21B     01:03:02 +22:01
37. 14622 Aljona Karlõsheva                   N21A     01:03:12 +22:11
38.  3185 Anita Karnit              SRD       N21A     01:07:13 +26:12
39.  4704 Aleksander Hlebnikov      TTÜ       M40      01:09:56 +28:55
40.  6177 Joel Rillo                          M21B     01:11:00 +29:59
41. 24348 Nelli Rünk                          N21A     01:27:01 +46:00
#3 Rada (RADA3,M60,N40): 13 KP 4.23 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 10327 Kai Saksman               TON       M60      00:37:06
 2.  8644 Anneli Rämmann            Koop      N40      00:37:39 +00:33
 3.  6828 Neeme Kalda               Okas      RADA3    00:39:03 +01:57
 4.  1545 Oleg Podlipski            Jõhvikas  M60      00:40:22 +03:16
 5. 21336 Kaja Ligi                 Peko      N40      00:41:59 +04:53
 6. 18354 Kai Treier                          N40      00:42:12 +05:06
 7.  7310 Karin Reisner             Metsä ForeN40      00:43:16 +06:10
 8.  6590 Jüri Mellik               AnalDesignM60      00:47:59 +10:53
 9.   149 Ilmar Mõistlik            Orion     M60      00:52:02 +14:56
10.  6726 Peeter Valle                        M60      01:11:07 +34:01
11.  2775 Peeter Kain                         M60      01:15:48 +38:42
#4 Rada (RADA4,M16,N50,N60): 8 KP 4.28 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 23756 Vjatseslav Safonov        SRD       M16      00:30:21
 2.  2298 Mare Niitsoo              TON       N60      00:38:23 +08:02
 3.    58 Viktoria Trasanov         JOKA      N60      00:51:20 +20:59
 4. 17644 Marika Müür               TON       N50      00:55:06 +24:45
 5. 18599 Kirsti Kadakas                      N60      00:57:12 +26:51
 6.  1015 Niina Karnit              SRD       N60      00:57:35 +27:14
 7.   466 Ave Janu                  Koop      N50      00:58:58 +28:37
 8.  2779 Heli Kain                           N50      01:01:02 +30:41
#5 Rada (RADA5,M21C,M70,N70,M80,N16,N21B,N65): 12 KP 4.07 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  7501 Olga Andrejeva            Nõmme     N21B     00:31:41
 2.  5814 Aleksei Spiridonov        GaasiekspeM21C     00:32:49 +01:08
 3.  8818 Marko Süld                HOK       M21C     00:32:54 +01:13
 4.  9022 Vahur Pajomägi                      M21C     00:37:23 +05:42
 5.  7502 Taavi Tambur                        M21C     00:38:16 +06:35
 6. 21191 Enno Needrit                        M70      00:38:43 +07:02
 7. 19798 Marie Elise Aug           Nõmme PõhiN16      00:41:41 +10:00
 8.   456 Peep Koppel               Koop      M70      00:42:01 +10:20
 9. 13993 Argo Raie                           M21C     00:43:23 +11:42
10.  3314 Terje Urgard              Tammed    N21B     00:45:50 +14:09
11.  1716 Hillar Nikkari            SK RT     M21C     00:51:20 +19:39
12.   425 Agu Koppa                 Jõhvikas  M70      00:52:34 +20:53
13.  4878 Jüri Püssim               Tammed    M70      00:57:11 +25:30
14.   429 Vaabo Annus               Orion     M70      00:58:17 +26:36
15.   462 Georg Sooberg             Võru      M70      00:59:30 +27:49
16. 21893 Liisi Kask                          N16      00:59:40 +27:59
17. 21894 Airi Kask                           N21B     00:59:46 +28:05
18. 27205 Igor Maksimov             SRD       M21C     01:04:45 +33:04
19.  8345 Merle Okermann                      N21B     01:07:28 +35:47
20.  5998 Vladimir Vari                       M70      01:09:12 +37:31
21.  2809 Juho Heinrand             Norma     M70      01:09:13 +37:32
22. 15460 Maris Soonsein            NaiskodukaN21B     01:12:14 +40:33
23.  9206 Leena Leesment            SRD       N21B     01:14:42 +43:01
24.   389 Ülle Mõistlik             Orion     N70      01:19:45 +48:04
#6 Rada (RADA6,N12,M12,N14,M14): 5 KP 1.82 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 25936 Liise Lillelaid                     N12      00:19:10
 2. 13312 Romet Kriks               LSF PT    M12      00:40:13 +21:03
 3. 23355 Kirsi Lumi Ots                      N12      00:44:32 +25:22
 4. 27121 Jaak Potter                         M14      00:48:46 +29:36
 5. 18073 Arabella Raie                       N12      00:58:55 +39:45
#8 Rada (RADA8,M21RO,M40RO): 19 KP 12.98 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  9134 Marek Karm                SK100     M21RO    01:23:55
 2. 27833 Indrek Reitsak                      M21RO    01:32:47 +08:52
 3. 21494 Tarmo Tarlap              Porter RacM40RO    01:35:05 +11:10
 4. 21896 Mattis Alliksoo           12,7 mm   M21RO    01:36:25 +12:30
 5.  1041 Margus Venelaine          LSF PT    M40RO    01:38:27 +14:32
#9 Rada (RADA9,M18RO,M50RO,M60RO,N21RO): 11 KP 7.71 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 22753 Tiit Einberg              Gustaf-TalM50RO    01:15:40
#13 Rada (TILLU): 1 KP ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 26461 Lukas Lillelaid                     TILLU    00:02:30
 2. 18073 Arabella Raie                       TILLU    00:02:40 +00:10
 3. 21001 Egert Ots                           TILLU    00:04:08 +01:38
 4. 28638 Ell Grete Varblane                  TILLU    00:04:13 +01:43
 5. 24463 Karl Tasuja                         TILLU    00:04:40 +02:10
 6. 28656 Holger Ots                          TILLU    00:05:07 +02:37
 7. 18899 Säde Kaldma                         TILLU    00:05:15 +02:45
 8. 21496 Martin Arnik                        TILLU    00:05:20 +02:50
 9. 25426 Markus Arnik                        TILLU    00:06:20 +03:50
10.     0 Helmi Tasuja                        TILLU    00:09:50 +07:20
11. 23355 Kirsi Lumi Ots                      TILLU    00:11:50 +09:20
12. 22635 Liilia Lehtla                       TILLU    00:13:05 +10:35
13. 25902 Erik Lehtla               MTÜ Saku MTILLU    00:16:25 +13:55

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 12.09.2018 11:21:17 OK Nõmme