Männiku polügoon

06.08.2019
Korraldaja : OK Nõmme
Rajameister : Kaido Nurja
[#1] [#10] [#11] [#12] [#13] [#14]
[#2] [#3] [#4] [#5] [#6] [#7]
[#8] [#9] [8] [M12] [M14] [M14RO]
[M16] [M18RO] [M21A] [M21B] [M21C] [M21RO]
[M40] [M40RO] [M50] [M50RO] [M60] [M60RO]
[M70] [M80] [N12] [N14] [N16] [N16RO]
[N21A] [N21B] [N21RO] [N40] [N40RO] [N50]
[N60] [N70] [RADA1] [RADA10] [RADA11] [RADA12]
[RADA13] [RADA2] [RADA3] [RADA4] [RADA5] [RADA6]
[RADA7] [RADA9] [TILLU] [VALIK]
M21A Rada (1): 18 KP 8.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK     00:56:23
 2. 109999 Sergey Popov              Bmstu      00:59:38 +03:15
 3.  7776 Oliver Kütt               Ilves      01:02:04 +05:41
 4. 17344 Rene Bernard                         01:04:08 +07:45
 5. 109999 Anastasiia Pashuto                   01:10:09 +13:46
 6.  5373 Reigo Lehtla              LSF PT     01:11:36 +15:13
 7. 21896 Mattis Alliksoo           12,7 mm    01:12:06 +15:43
 8.  5823 Andres Bauvald            Elioni SK  01:13:37 +17:14
 9. 18344 Riivo Kiljak                         01:14:20 +17:57
10. 14597 Leonid Malikov            CoxArt     01:14:55 +18:32
11. 21557 Raiko Tutt                Norma      01:17:10 +20:47
12. 14046 Hannes Pahapill                      01:21:58 +25:35
13.  6307 Teele Telgma              Tammed     01:22:42 +26:19
14. 27122 Tarmo Pertel              Nõmme      01:24:07 +27:44
15.     0 Aleksandra Shushariuna    x88        01:28:05 +31:42
16.     0 Lika Razina               x89        01:28:13 +31:50
17.  4290 Karl-Villem Võsa          HOK        01:34:00 +37:37
18.  8156 Aivo Kaljumäe             Swedbank   01:41:47 +45:24
19. 10135 Silver Tamm                          01:47:37 +51:14
M21B Rada (2): 15 KP 6.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5853 Ivo Müürsepp              TTÜ        00:53:13
 2.  4703 Juhan Aasaru              Suusahullu 00:57:47 +04:34
 3. 16121 Andrus Kaldma                        00:59:04 +05:51
 4. 12605 Kaupo Kaljumets           Tallinna T 00:59:05 +05:52
 5. 18074 Tarmo Villum                         01:01:22 +08:09
 6. 12309 Siim Ringinen                        01:01:46 +08:33
 7.  7574 Sören Vetevool                       01:01:55 +08:42
 8. 14660 Peeter Värnik                        01:03:00 +09:47
 9. 13936 Ott Põldmäe                          01:03:23 +10:10
10.  8150 Priit Potter                         01:04:48 +11:35
11. 29810 Andrus Lepp               OÜ Bauest  01:09:43 +16:30
12. 31747 paul põldmäe                         01:10:17 +17:04
13. 29723 Imre Nemvalts             KüVJ       01:11:15 +18:02
14.  3334 Kalev Külaase             Võru       01:11:33 +18:20
15.  6780 Argo Vessmann                        01:11:36 +18:23
16.  9488 Urmo Mäeorg               Puukool    01:19:29 +26:16
17. 11184 Tiit Kriiska                         01:26:55 +33:42
18. 12390 Ilja Ollõkainen           ÜSP        01:28:59 +35:46
19.  3130 Reeno Reeder              TAOK       01:30:42 +37:29
20. 26077 Joosep Paats                         01:31:48 +38:35
21. 30378 Kristo Adosson                       02:58:35 +125:22
M40 Rada (2): 15 KP 6.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7488 Sven Ringvee              VaP        00:48:04
 2.  4889 Martin Aunin              Novarc     00:52:31 +04:27
 3.  4822 Arvo Laanemets            TAOK       00:52:51 +04:47
 4.  7311 Ülo Reisner               Metsä Fore 01:03:19 +15:15
 5. 11922 Pearu Kuusk               Tartu      01:03:30 +15:26
 6. 22432 Kristian Esula                       01:03:49 +15:45
 7. 11598 Joonas Vaabel             Padriku pe 01:03:57 +15:53
 8. 16565 Ivo Miller                Koop       01:06:34 +18:30
 9.  3040 Madis Meimre                         01:07:17 +19:13
10.  2695 Allan Edberg              OK Nõmme   01:08:08 +20:04
11. 10086 Madis Malv                           01:09:33 +21:29
12.  3069 Aivo Traks                Orvand     01:15:13 +27:09
13. 21579 Rene Punane               Punased    01:17:35 +29:31
14.  6347 Meelis Org                Desorient  01:21:21 +33:17
15. 20611 Kristjan Õim                         01:27:23 +39:19
16. 10089 Marko Valter              Õhuvägi    01:28:05 +40:01
17. 17556 Andrus Paats                         01:31:56 +43:52
18.  4704 Aleksander Hlebnikov      SRD        01:33:34 +45:30
19. 13946 Rene Sakkeus                         01:40:41 +52:37
M50 Rada (2): 15 KP 6.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3393 Rain Vellerind                       00:55:32
 2.   975 Kalle Kuusik                         00:56:33 +01:01
 3.  5564 Peeter Võrk               F-Klubi    00:57:56 +02:24
 4. 12280 Andres Viira                         00:59:22 +03:50
 5.  7205 Ivar Lai                             01:01:27 +05:55
 6.  4104 Eerik Lossmann            TTÜ SK     01:04:41 +09:09
 7. 11259 Urmas Samelselg                      01:05:41 +10:09
 8.  4864 Indrek Saarepera          Põhja LaKo 01:07:40 +12:08
 9.  1961 Meelis Atonen             Lehola     01:15:05 +19:33
10. 32636 Tõnu Koppel               Esvika     01:15:58 +20:26
11.  2854 Andrus Sipsaka            Harju OK   01:16:00 +20:28
12.  6090 Taivo Täht                Tartu linn 01:38:48 +43:16
13.  6129 Veiko Tali                Harju KEK  01:46:23 +50:51
N21A Rada (2): 15 KP 6.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11356 Marge Anijärv             Mercury    01:17:33
 2. 28424 Marian Punane             Toetuse vä 01:18:29 +00:56
 3.  4865 Katrin Kõlu               Novarc     01:29:18 +11:45
 4. 25377 Anni Saarma                          02:58:36 +101:03
RADA3 Rada (3): 11 KP 5.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9167 Margus Paesalu            korp! Saka 01:06:57
 2.  7549 Kairi Hints               SEB        01:08:30 +01:33
 3. 25415 Mait Balitski             B4SK       01:13:00 +06:03
 4.  7550 Erik Hints                OÜ Seiklus 01:18:23 +11:26
M60 Rada (3): 11 KP 5.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   912 Toivo Leisner             Elioni SK  00:56:07
 2.  4451 Arno Kurtmann             Põlva      00:57:42 +01:35
 3.   266 Kalev Kukk                TAOK       01:04:57 +08:50
 4.   265 Jüri Kahn                            01:07:15 +11:08
 5.  6507 Igor Zurjari                         01:09:12 +13:05
 6.  6726 Peeter Valle                         01:24:25 +28:18
N40 Rada (3): 11 KP 5.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20511 Maile Mangusson                      00:49:25
 2. 18354 Kai Treier                           00:50:07 +00:42
 3.  8644 Anneli Rämmann            Koop       00:51:00 +01:35
 4.  7310 Karin Reisner             Metsä Fore 00:51:58 +02:33
 5. 25164 Piret Uurimäe             Telia SK   00:57:50 +08:25
 6.  8771 Nele-Kai Loorits                     00:58:30 +09:05
 7.  1380 Monica Jaago                         00:59:11 +09:46
 8.  5981 Elina Lasseron            JOKA       01:00:03 +10:38
 9. 27984 Maire Kivimurd                       01:01:09 +11:44
10. 14222 Ethel Ansip                          01:04:11 +14:46
11. 21894 Airi Kask                            01:05:50 +16:25
12. 12425 Maret Viira                          01:05:59 +16:34
13.  9759 Kristina Kahr             Merevägi   01:34:49 +45:24
14. 32346 Elbe Lumiste              SOK        02:26:38 +97:13
15. 32324 Kristi Ploom              SOK        02:26:40 +97:15
M16 Rada (4): 12 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20403 Raul Jõgisman                        01:06:42
N50 Rada (4): 12 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   466 Ave Janu                  Koop       00:44:13
 2.  8271 Merike Põldmäe                       00:51:57 +07:44
 3. 17644 Marika Müür               TON        00:59:10 +14:57
 4.  2779 Heli Kain                            00:59:37 +15:24
 5. 21769 Elina Reedi                          01:15:39 +31:26
 6.  9757 Tiia Laul                            01:27:45 +43:32
 7.     0 Monika Matsina            x93        01:35:03 +50:50
N60 Rada (4): 12 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2298 Mare Niitsoo              TON        00:49:56
 2.  1881 Helle Rennu                          00:52:53 +02:57
 3. 18311 Anne Koppel                          00:58:41 +08:45
 4.    58 Viktoria Trasanov         JOKA       00:58:54 +08:58
 5. 18599 Kirsti Kadakas                       01:41:46 +51:50
M21C Rada (5): 12 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14258 Tõnu Lillelaid            Rahandusmi 00:26:40
 2.  5814 Aleksei Spiridonov        Gaasiekspe 00:33:23 +06:43
 3.  6452 Argo Kauge                Põrgupõh   00:34:40 +08:00
 4. 15003 Rain Kauge                Põrgupõh   00:34:46 +08:06
 5.  1366 Mart Sooberg              TON        00:38:31 +11:51
 6.     0 Artur Miller                         00:38:36 +11:56
 7.  9022 Vahur Pajomägi                       00:42:57 +16:17
 8.  6414 Kristjan Jalukse                     00:43:08 +16:28
 9. 31483 Tanel Trull                          00:43:40 +17:00
10. 31207 Allan Kaunis                         00:43:41 +17:01
11.  1729 Koit Veeorg                          00:49:09 +22:29
12.  4932 Mait Bratka               TÜ         00:54:17 +27:37
13. 32014 Rasmus Orukivi                       01:21:47 +55:07
14.     0 Siim Simson                          01:32:23 +65:43
M70 Rada (5): 12 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21191 Enno Needrit                         00:35:04
 2.  3277 Rein Hanstein             Okas       00:43:32 +08:28
 3.   456 Peep Koppel               Koop       00:44:13 +09:09
 4. 11275 Juhan Tamm                Eesti Kesk 00:44:46 +09:42
 5.  4878 Jüri Püssim               Tammed     00:48:28 +13:24
 6.  2809 Juho Heinrand             Norma      00:48:55 +13:51
 7.  5998 Vladimir Vari                        00:48:57 +13:53
 8.  4383 Jüri Tähemaa              TON        00:49:20 +14:16
 9.   149 Ilmar Mõistlik            Orion      00:54:21 +19:17
10.     3 Mati Poom                 TON        00:58:44 +23:40
11.   425 Agu Koppa                 Jõhvikas   01:04:56 +29:52
12.  5384 Peeter Harro                         01:08:57 +33:53
N16 Rada (5): 12 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9574 Karmen Eveli Kauge        Põrgupõh   00:34:33
N21B Rada (5): 12 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  6491 Anni Sild                 Jakob West 00:37:02
 2. 21907 Kadri Kaljumets                      00:42:18 +05:16
 3. 20542 Raili Kala                           00:47:01 +09:59
 4. 22853 Kätlin Atonen             Lehola     00:50:35 +13:33
 5. 17722 Kati Helmja                          00:50:53 +13:51
 6. 28817 Kristi Viil-Sild          Saku Õllet 00:51:25 +14:23
 7. 28703 Anu Neemelo               Saku Õllet 00:51:33 +14:31
 8. 14570 Lea Jalukse                          00:53:07 +16:05
 9. 12350 Helena Mäeorg                        00:54:06 +17:04
10. 20627 Gerda Arr                            00:54:16 +17:14
11. 28201 Veronika Laasi                       00:59:30 +22:28
12.  9308 Mari-Liis Eeljõe                     01:03:50 +26:48
13.  4808 Aave Priimets                        01:14:15 +37:13
14.  8664 Marina Nikitina                      01:15:30 +38:28
15. 21990 Anzelika Niinemaa         Koop       01:18:38 +41:36
RADA6 Rada (6): 7 KP 2.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4875 Risto Serg                TTÜ        00:22:51
 2.  2247 Mari Sukk                            00:37:01 +14:10
N70 Rada (6): 7 KP 2.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   389 Ülle Mõistlik             Orion      00:34:34
 2.  1207 Ülle Gurkina                         00:35:10 +00:36
M80 Rada (6): 7 KP 2.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   306 Rein Küttim               Orion      00:25:58
N14 Rada (6): 7 KP 2.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16556 Grete Johanna Korb        XT Sport   00:26:46
 2. 32248 Marie Peiker                         00:49:14 +22:28
 3. 20400 Viola Nikitina            SRD        00:58:21 +31:35
M14 Rada (6): 7 KP 2.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 12277 Raimond Serg                         00:21:38
 2. 27123 Kaur Pertel                          00:23:29 +01:51
 3. 20470 Rein Jõgisman             Tammed     00:28:04 +06:26
 4. 20471 Koit Jõgisman                        00:28:20 +06:42
 5. 32413 Sander Orukivi                       00:36:01 +14:23
 6. 17758 Marten Indrek Sukk                   00:36:57 +15:19
 7. 29611 Mattias Meimre            Tallinna K 00:37:32 +15:54
RADA7 Rada (7): 6 KP 1.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1203 Reet Rohi                 Okas       00:23:40
N12 Rada (7): 6 KP 1.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 109999 Raheli Vahkal                        00:21:36
 2. 18073 Arabella Raie                        00:23:23 +01:47
 3. 32726 Melani Kaur                          00:36:27 +14:51
 4. 32259 Annika Simson                        00:37:11 +15:35
M12 Rada (7): 6 KP 1.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 26461 Lukas Lillelaid           Tammed     00:20:23
 2. 25541 Ander Rennu                          00:28:55 +08:32
 3. 20318 Oskar Malv                           00:36:31 +16:08
M21RO Rada (9): 11 KP 16.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3392 Lauri Malsroos            Tammed     01:11:44
 2. 109999 Erki Kukk                            01:42:55 +31:11
M40RO Rada (9): 11 KP 16.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   992 Sander Annus              Norma      01:29:15
 2. 21494 Tarmo Tarlap              Porter Rac 01:38:56 +09:41
 3.  1030 Vermo Siim                Nõmme      01:41:19 +12:04
 4. 27833 Indrek Reitsak            Nõmme      01:41:53 +12:38
 5. 16323 Erkki Luuk                           01:42:53 +13:38
 6. 20256 Indrek Koort              Veepisar   01:55:44 +26:29
     6311 Kristjan Maade            LSF PT     DQ      
M18RO Rada (10): 8 KP 7.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9385 Paul Pärtel Vellerind                02:10:06
M50RO Rada (10): 8 KP 7.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 22753 Tiit Einberg              Gustaf-Tal 01:16:48
M60RO Rada (10): 8 KP 7.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3226 Kalev Raadla              Jõhvikas   01:34:31
N21RO Rada (10): 8 KP 7.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  8309 Ruta Tamre                TAOK       01:12:40
TILLU Rada (14): 5 KP ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 32248 Marie Peiker                         00:02:05
 2. 31480 Mia Olli                             00:02:37 +00:32
 3. 27338 Kertu Sardis                         00:02:42 +00:37
 4. 109999 Lyzelle Punane                       00:02:48 +00:43
 5. 24221 Mia Malv                             00:02:57 +00:52
 6. 21509 Anni Eliisabet Raadla                00:03:29 +01:24
 7. 29625 Mirtel Meimre                        00:03:38 +01:33
 8. 29624 Mirjam Meimre                        00:03:39 +01:34
 9. 24222 Elisabeth Malv                       00:03:44 +01:39
10. 25784 Isabel Marii Vändrik                 00:03:50 +01:45
11. 31894 Ruben Hokkonen                       00:04:12 +02:07
12. 32885 Renna Hokkone                        00:04:57 +02:52
13. 32726 Melani Kaur                          00:05:01 +02:56
14. 25541 Ander Rennu                          00:05:04 +02:59
15. 28638 Ell Grete Varblane                   00:05:25 +03:20
16. 31884 Mette Maria Raadla                   00:05:51 +03:46
17. 31607 Johanna Mia Vändrik                  00:07:31 +05:26
18. 32870 Ete Marie Varblane                   00:08:17 +06:12
19. 32877 Heili Tsirel                         00:08:30 +06:25
VALIK ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9965 Kalle Järvekülg                      01:53:19 16p
 2.   532 Malle Viilma              TON        01:58:43 16p
 3.  5376 Anu Koppa                 Orienteeru 02:07:16 16p
 4.  1268 Priit Överus              Mercury    01:10:23 15p
 5.  1545 Oleg Podlipski            Jõhvikas   01:21:31 15p
 6.  9716 Andres Pakkane            Põrgupõh   00:38:43 12p
 7.  2522 Anneli Orav               Tammed     00:49:38 12p
 8. 30465 Mari-Ann Saar             VaP        00:35:13 11p
 9.  3033 Tõnu Lääne                           01:00:16 11p
10. 19233 Jari Heikkinen                       01:12:35 10p
11. 13857 Martin Sigus                         01:16:29 8p
12.     0 Kirke Arro                           01:32:02 8p
13.  5377 Madis Arro                           01:32:23 8p
14.  9712 Andrus Kahr               ÜVP        01:27:44 7p
15. 24171 Tauno Trallmann           Jooksupart 01:47:33 7p
16.   304 Virve Orav                Tammed     00:57:29 6p
17. 32247 Martin Peiker                        01:24:07 6p
18.     0 Märt Rohtla                          01:57:11 3p
19.     0 Karl Rannik                          01:40:53
20.     0 Ragnar Mahla              x59        01:41:05
#1 Rada (RADA1,M21A): 18 KP 8.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK    M21A     00:56:23
 2. 109999 Sergey Popov              Bmstu     M21A     00:59:38 +03:15
 3.  7776 Oliver Kütt               Ilves     M21A     01:02:04 +05:41
 4. 17344 Rene Bernard                        M21A     01:04:08 +07:45
 5. 109999 Anastasiia Pashuto                  M21A     01:10:09 +13:46
 6.  5373 Reigo Lehtla              LSF PT    M21A     01:11:36 +15:13
 7. 21896 Mattis Alliksoo           12,7 mm   M21A     01:12:06 +15:43
 8.  5823 Andres Bauvald            Elioni SK M21A     01:13:37 +17:14
 9. 18344 Riivo Kiljak                        M21A     01:14:20 +17:57
10. 14597 Leonid Malikov            CoxArt    M21A     01:14:55 +18:32
11. 21557 Raiko Tutt                Norma     M21A     01:17:10 +20:47
12. 14046 Hannes Pahapill                     M21A     01:21:58 +25:35
13.  6307 Teele Telgma              Tammed    M21A     01:22:42 +26:19
14. 27122 Tarmo Pertel              Nõmme     M21A     01:24:07 +27:44
15.     0 Aleksandra Shushariuna    x88       M21A     01:28:05 +31:42
16.     0 Lika Razina               x89       M21A     01:28:13 +31:50
17.  4290 Karl-Villem Võsa          HOK       M21A     01:34:00 +37:37
18.  8156 Aivo Kaljumäe             Swedbank  M21A     01:41:47 +45:24
19. 10135 Silver Tamm                         M21A     01:47:37 +51:14
#2 Rada (RADA2,M21B,M40,M50,N21A): 15 KP 6.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  7488 Sven Ringvee              VaP       M40      00:48:04
 2.  4889 Martin Aunin              Novarc    M40      00:52:31 +04:27
 3.  4822 Arvo Laanemets            TAOK      M40      00:52:51 +04:47
 4.  5853 Ivo Müürsepp              TTÜ       M21B     00:53:13 +05:09
 5.  3393 Rain Vellerind                      M50      00:55:32 +07:28
 6.   975 Kalle Kuusik                        M50      00:56:33 +08:29
 7.  4703 Juhan Aasaru              SuusahulluM21B     00:57:47 +09:43
 8.  5564 Peeter Võrk               F-Klubi   M50      00:57:56 +09:52
 9. 16121 Andrus Kaldma                       M21B     00:59:04 +11:00
10. 12605 Kaupo Kaljumets           Tallinna TM21B     00:59:05 +11:01
11. 12280 Andres Viira                        M50      00:59:22 +11:18
12. 18074 Tarmo Villum                        M21B     01:01:22 +13:18
13.  7205 Ivar Lai                            M50      01:01:27 +13:23
14. 12309 Siim Ringinen                       M21B     01:01:46 +13:42
15.  7574 Sören Vetevool                      M21B     01:01:55 +13:51
16. 14660 Peeter Värnik                       M21B     01:03:00 +14:56
17.  7311 Ülo Reisner               Metsä ForeM40      01:03:19 +15:15
18. 13936 Ott Põldmäe                         M21B     01:03:23 +15:19
19. 11922 Pearu Kuusk               Tartu     M40      01:03:30 +15:26
20. 22432 Kristian Esula                      M40      01:03:49 +15:45
21. 11598 Joonas Vaabel             Padriku peM40      01:03:57 +15:53
22.  4104 Eerik Lossmann            TTÜ SK    M50      01:04:41 +16:37
23.  8150 Priit Potter                        M21B     01:04:48 +16:44
24. 11259 Urmas Samelselg                     M50      01:05:41 +17:37
25. 16565 Ivo Miller                Koop      M40      01:06:34 +18:30
26.  3040 Madis Meimre                        M40      01:07:17 +19:13
27.  4864 Indrek Saarepera          Põhja LaKoM50      01:07:40 +19:36
28.  2695 Allan Edberg              OK Nõmme  M40      01:08:08 +20:04
29. 10086 Madis Malv                          M40      01:09:33 +21:29
30. 29810 Andrus Lepp               OÜ Bauest M21B     01:09:43 +21:39
31. 31747 paul põldmäe                        M21B     01:10:17 +22:13
32. 29723 Imre Nemvalts             KüVJ      M21B     01:11:15 +23:11
33.  3334 Kalev Külaase             Võru      M21B     01:11:33 +23:29
34.  6780 Argo Vessmann                       M21B     01:11:36 +23:32
35.  1961 Meelis Atonen             Lehola    M50      01:15:05 +27:01
36.  3069 Aivo Traks                Orvand    M40      01:15:13 +27:09
37. 32636 Tõnu Koppel               Esvika    M50      01:15:58 +27:54
38.  2854 Andrus Sipsaka            Harju OK  M50      01:16:00 +27:56
39. 11356 Marge Anijärv             Mercury   N21A     01:17:33 +29:29
40. 21579 Rene Punane               Punased   M40      01:17:35 +29:31
41. 28424 Marian Punane             Toetuse väN21A     01:18:29 +30:25
42.  9488 Urmo Mäeorg               Puukool   M21B     01:19:29 +31:25
43.  6347 Meelis Org                Desorient M40      01:21:21 +33:17
44. 11184 Tiit Kriiska                        M21B     01:26:55 +38:51
45. 20611 Kristjan Õim                        M40      01:27:23 +39:19
46. 10089 Marko Valter              Õhuvägi   M40      01:28:05 +40:01
47. 12390 Ilja Ollõkainen           ÜSP       M21B     01:28:59 +40:55
48.  4865 Katrin Kõlu               Novarc    N21A     01:29:18 +41:14
49.  3130 Reeno Reeder              TAOK      M21B     01:30:42 +42:38
50. 26077 Joosep Paats                        M21B     01:31:48 +43:44
51. 17556 Andrus Paats                        M40      01:31:56 +43:52
52.  4704 Aleksander Hlebnikov      SRD       M40      01:33:34 +45:30
53.  6090 Taivo Täht                Tartu linnM50      01:38:48 +50:44
54. 13946 Rene Sakkeus                        M40      01:40:41 +52:37
55.  6129 Veiko Tali                Harju KEK M50      01:46:23 +58:19
56. 30378 Kristo Adosson                      M21B     02:58:35 +130:31
57. 25377 Anni Saarma                         N21A     02:58:36 +130:32
#3 Rada (RADA3,M60,N40): 11 KP 5.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 20511 Maile Mangusson                     N40      00:49:25
 2. 18354 Kai Treier                          N40      00:50:07 +00:42
 3.  8644 Anneli Rämmann            Koop      N40      00:51:00 +01:35
 4.  7310 Karin Reisner             Metsä ForeN40      00:51:58 +02:33
 5.   912 Toivo Leisner             Elioni SK M60      00:56:07 +06:42
 6.  4451 Arno Kurtmann             Põlva     M60      00:57:42 +08:17
 7. 25164 Piret Uurimäe             Telia SK  N40      00:57:50 +08:25
 8.  8771 Nele-Kai Loorits                    N40      00:58:30 +09:05
 9.  1380 Monica Jaago                        N40      00:59:11 +09:46
10.  5981 Elina Lasseron            JOKA      N40      01:00:03 +10:38
11. 27984 Maire Kivimurd                      N40      01:01:09 +11:44
12. 14222 Ethel Ansip                         N40      01:04:11 +14:46
13.   266 Kalev Kukk                TAOK      M60      01:04:57 +15:32
14. 21894 Airi Kask                           N40      01:05:50 +16:25
15. 12425 Maret Viira                         N40      01:05:59 +16:34
16.  9167 Margus Paesalu            korp! SakaRADA3    01:06:57 +17:32
17.   265 Jüri Kahn                           M60      01:07:15 +17:50
18.  7549 Kairi Hints               SEB       RADA3    01:08:30 +19:05
19.  6507 Igor Zurjari                        M60      01:09:12 +19:47
20. 25415 Mait Balitski             B4SK      RADA3    01:13:00 +23:35
21.  7550 Erik Hints                OÜ SeiklusRADA3    01:18:23 +28:58
22.  6726 Peeter Valle                        M60      01:24:25 +35:00
23.  9759 Kristina Kahr             Merevägi  N40      01:34:49 +45:24
24. 32346 Elbe Lumiste              SOK       N40      02:26:38 +97:13
25. 32324 Kristi Ploom              SOK       N40      02:26:40 +97:15
#4 Rada (RADA4,M16,N50,N60): 12 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   466 Ave Janu                  Koop      N50      00:44:13
 2.  2298 Mare Niitsoo              TON       N60      00:49:56 +05:43
 3.  8271 Merike Põldmäe                      N50      00:51:57 +07:44
 4.  1881 Helle Rennu                         N60      00:52:53 +08:40
 5. 18311 Anne Koppel                         N60      00:58:41 +14:28
 6.    58 Viktoria Trasanov         JOKA      N60      00:58:54 +14:41
 7. 17644 Marika Müür               TON       N50      00:59:10 +14:57
 8.  2779 Heli Kain                           N50      00:59:37 +15:24
 9. 20403 Raul Jõgisman                       M16      01:06:42 +22:29
10. 21769 Elina Reedi                         N50      01:15:39 +31:26
11.  9757 Tiia Laul                           N50      01:27:45 +43:32
12.     0 Monika Matsina            x93       N50      01:35:03 +50:50
13. 18599 Kirsti Kadakas                      N60      01:41:46 +57:33
#5 Rada (RADA5,M21C,M70,N16,N21B): 12 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 14258 Tõnu Lillelaid            RahandusmiM21C     00:26:40
 2.  5814 Aleksei Spiridonov        GaasiekspeM21C     00:33:23 +06:43
 3.  9574 Karmen Eveli Kauge        Põrgupõh  N16      00:34:33 +07:53
 4.  6452 Argo Kauge                Põrgupõh  M21C     00:34:40 +08:00
 5. 15003 Rain Kauge                Põrgupõh  M21C     00:34:46 +08:06
 6. 21191 Enno Needrit                        M70      00:35:04 +08:24
 7.  6491 Anni Sild                 Jakob WestN21B     00:37:02 +10:22
 8.  1366 Mart Sooberg              TON       M21C     00:38:31 +11:51
 9.     0 Artur Miller                        M21C     00:38:36 +11:56
10. 21907 Kadri Kaljumets                     N21B     00:42:18 +15:38
11.  9022 Vahur Pajomägi                      M21C     00:42:57 +16:17
12.  6414 Kristjan Jalukse                    M21C     00:43:08 +16:28
13.  3277 Rein Hanstein             Okas      M70      00:43:32 +16:52
14. 31483 Tanel Trull                         M21C     00:43:40 +17:00
15. 31207 Allan Kaunis                        M21C     00:43:41 +17:01
16.   456 Peep Koppel               Koop      M70      00:44:13 +17:33
17. 11275 Juhan Tamm                Eesti KeskM70      00:44:46 +18:06
18. 20542 Raili Kala                          N21B     00:47:01 +20:21
19.  4878 Jüri Püssim               Tammed    M70      00:48:28 +21:48
20.  2809 Juho Heinrand             Norma     M70      00:48:55 +22:15
21.  5998 Vladimir Vari                       M70      00:48:57 +22:17
22.  1729 Koit Veeorg                         M21C     00:49:09 +22:29
23.  4383 Jüri Tähemaa              TON       M70      00:49:20 +22:40
24. 22853 Kätlin Atonen             Lehola    N21B     00:50:35 +23:55
25. 17722 Kati Helmja                         N21B     00:50:53 +24:13
26. 28817 Kristi Viil-Sild          Saku ÕlletN21B     00:51:25 +24:45
27. 28703 Anu Neemelo               Saku ÕlletN21B     00:51:33 +24:53
28. 14570 Lea Jalukse                         N21B     00:53:07 +26:27
29. 12350 Helena Mäeorg                       N21B     00:54:06 +27:26
30. 20627 Gerda Arr                           N21B     00:54:16 +27:36
31.  4932 Mait Bratka               TÜ        M21C     00:54:17 +27:37
32.   149 Ilmar Mõistlik            Orion     M70      00:54:21 +27:41
33.     3 Mati Poom                 TON       M70      00:58:44 +32:04
34. 28201 Veronika Laasi                      N21B     00:59:30 +32:50
35.  9308 Mari-Liis Eeljõe                    N21B     01:03:50 +37:10
36.   425 Agu Koppa                 Jõhvikas  M70      01:04:56 +38:16
37.  5384 Peeter Harro                        M70      01:08:57 +42:17
38.  4808 Aave Priimets                       N21B     01:14:15 +47:35
39.  8664 Marina Nikitina                     N21B     01:15:30 +48:50
40. 21990 Anzelika Niinemaa         Koop      N21B     01:18:38 +51:58
41. 32014 Rasmus Orukivi                      M21C     01:21:47 +55:07
42.     0 Siim Simson                         M21C     01:32:23 +65:43
#6 Rada (RADA6,N70,M80,N14,M14): 7 KP 2.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 12277 Raimond Serg                        M14      00:21:38
 2.  4875 Risto Serg                TTÜ       RADA6    00:22:51 +01:13
 3. 27123 Kaur Pertel                         M14      00:23:29 +01:51
 4.   306 Rein Küttim               Orion     M80      00:25:58 +04:20
 5. 16556 Grete Johanna Korb        XT Sport  N14      00:26:46 +05:08
 6. 20470 Rein Jõgisman             Tammed    M14      00:28:04 +06:26
 7. 20471 Koit Jõgisman                       M14      00:28:20 +06:42
 8.   389 Ülle Mõistlik             Orion     N70      00:34:34 +12:56
 9.  1207 Ülle Gurkina                        N70      00:35:10 +13:32
10. 32413 Sander Orukivi                      M14      00:36:01 +14:23
11. 17758 Marten Indrek Sukk                  M14      00:36:57 +15:19
12.  2247 Mari Sukk                           RADA6    00:37:01 +15:23
13. 29611 Mattias Meimre            Tallinna KM14      00:37:32 +15:54
14. 32248 Marie Peiker                        N14      00:49:14 +27:36
15. 20400 Viola Nikitina            SRD       N14      00:58:21 +36:43
#7 Rada (RADA7,N12,M12): 6 KP 1.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 26461 Lukas Lillelaid           Tammed    M12      00:20:23
 2. 109999 Raheli Vahkal                       N12      00:21:36 +01:13
 3. 18073 Arabella Raie                       N12      00:23:23 +03:00
 4.  1203 Reet Rohi                 Okas      RADA7    00:23:40 +03:17
 5. 25541 Ander Rennu                         M12      00:28:55 +08:32
 6. 32726 Melani Kaur                         N12      00:36:27 +16:04
 7. 20318 Oskar Malv                          M12      00:36:31 +16:08
 8. 32259 Annika Simson                       N12      00:37:11 +16:48
#9 Rada (RADA9,M21RO,M40RO): 11 KP 16.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  3392 Lauri Malsroos            Tammed    M21RO    01:11:44
 2.   992 Sander Annus              Norma     M40RO    01:29:15 +17:31
 3. 21494 Tarmo Tarlap              Porter RacM40RO    01:38:56 +27:12
 4.  1030 Vermo Siim                Nõmme     M40RO    01:41:19 +29:35
 5. 27833 Indrek Reitsak            Nõmme     M40RO    01:41:53 +30:09
 6. 16323 Erkki Luuk                          M40RO    01:42:53 +31:09
 7. 109999 Erki Kukk                           M21RO    01:42:55 +31:11
 8. 20256 Indrek Koort              Veepisar  M40RO    01:55:44 +44:00
     6311 Kristjan Maade            LSF PT    M40RO    DQ      
#10 Rada (RADA10,M18RO,M50RO,M60RO,N21RO): 8 KP 7.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  8309 Ruta Tamre                TAOK      N21RO    01:12:40
 2. 22753 Tiit Einberg              Gustaf-TalM50RO    01:16:48 +04:08
 3.  3226 Kalev Raadla              Jõhvikas  M60RO    01:34:31 +21:51
 4.  9385 Paul Pärtel Vellerind               M18RO    02:10:06 +57:26
#14 Rada (TILLU): 5 KP ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 32248 Marie Peiker                        TILLU    00:02:05
 2. 31480 Mia Olli                            TILLU    00:02:37 +00:32
 3. 27338 Kertu Sardis                        TILLU    00:02:42 +00:37
 4. 109999 Lyzelle Punane                      TILLU    00:02:48 +00:43
 5. 24221 Mia Malv                            TILLU    00:02:57 +00:52
 6. 21509 Anni Eliisabet Raadla               TILLU    00:03:29 +01:24
 7. 29625 Mirtel Meimre                       TILLU    00:03:38 +01:33
 8. 29624 Mirjam Meimre                       TILLU    00:03:39 +01:34
 9. 24222 Elisabeth Malv                      TILLU    00:03:44 +01:39
10. 25784 Isabel Marii Vändrik                TILLU    00:03:50 +01:45
11. 31894 Ruben Hokkonen                      TILLU    00:04:12 +02:07
12. 32885 Renna Hokkone                       TILLU    00:04:57 +02:52
13. 32726 Melani Kaur                         TILLU    00:05:01 +02:56
14. 25541 Ander Rennu                         TILLU    00:05:04 +02:59
15. 28638 Ell Grete Varblane                  TILLU    00:05:25 +03:20
16. 31884 Mette Maria Raadla                  TILLU    00:05:51 +03:46
17. 31607 Johanna Mia Vändrik                 TILLU    00:07:31 +05:26
18. 32870 Ete Marie Varblane                  TILLU    00:08:17 +06:12
19. 32877 Heili Tsirel                        TILLU    00:08:30 +06:25

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 08.08.2019 14:09:06 OK Nõmme