Kalender

 Kuupäev   Asukoht   Rajameister   Võistlus   Märkused 
 2020-01-19   Pääsküla   Kaido Nurja   Icebug Winter Xdream    
 2020-01-20   Kultuurikatel   Mait Tõnisson   Sisesuund    
 2020-01-21   18:00 Tallinna Spordihall      rühmatreening   soojendusvõimlemine, jooksuharjutused, ÜKE, venitusharjutused 
 2020-01-28   18:00 Tallinna Spordihall      rühmatreening   soojendusvõimlemine, jooksuharjutused, ÜKE, venitusharjutused 
 2020-04-07   Tondiraba park   Olga Andrejeva   teisipäevak   buss 44, 51, 65 Virbi 
 2020-04-14   Hiiu   Raivo Pellja   teisipäevak   buss 14, 18, 33 Hiiu 
 2020-04-15   Järve terviserajad   Kaido Nurja   Tallinna koolide 20.Jüriöö orient.    
 2020-04-15   Järve terviserada   Järvevana tee 9   jooks, orienteerumine   buss 5, 18, 32, 36, 45, 57 Järve 
 2020-04-21   Astangu   Kaido Nurja   teisipäevak   buss 20, 20A, 24A, 25 Kassi 
 2020-04-22   Harku terviserada   Tähetorni tn 59a   jooks, orienteerumine   buss 10 Kadaka pst; 20, 20A, 25 Nõva 
 2020-04-28   Mustamäe   Reigo Lehtla   teisipäevak   buss 23, Üliõpilaste tee. 10, 27, 33, 36 Tehnikaülikool 
 2020-04-29   Tondiraba park   Varraku 14 (Tondiraba JH)   jooks, orienteerumine   buss 44, 51,65 Virbi 
 2020-05-05   Muraste   Veikko Tamlak   teisipäevak   buss 108, 109, 122, 124, 126, 127 Sõrve tee 
 2020-05-06   Glehni park   Harku tn (Hiiu staadion)   jooks, orienteerumine   buss 10 Pidu 
 2020-05-12   Männiku linnak   Alo Anssman   teisipäevak   buss 5, 33, 32 Männiku 
 2020-05-13   Mustamäe   Ehitajate tee, TalTech spordih   jooks, orienteerumine   buss 23, Üliõpilaste tee. 10,27,33,36 Tehnikaülikool 
 2020-05-19   Raudalu-Kangru   Maris Roosipuu   teisipäevak   buss 57 Raudalu, 116 Kangru 
 2020-05-20   Kadriorg   Kadrioru staadioni parkla   jooks, orienteerumine   tramm 1, 3  Kadriorg 
 2020-05-26   Hiiu staadion   Indrek Reitsak   teisipäevak   buss 10 Pidu 
 2020-05-27   Saue   Vana- Keila mnt. (Saue laulula   jooks, orienteerumine   buss 191 Saue tee, rong 
 2020-06-02   Rõõsa   Kaido Nurja   teisipäevak   buss 139, 229, 229A Rõõsa 
 2020-06-03   Männiku   Kraavi tn. 70A   jooks, orienteerumine   buss 5, 32, 33 Kauge 
 2020-06-06   Noblessneri kvartal   Sergei Rjabõškin   Tallinn Sprint Weekend 2020    
 2020-06-06   Tallinna vanalinn öine   Sergei Rjabõškin   Tallinn Sprint Weekend 2020    
 2020-06-07   Tallinna vanalinn   Sergei Rjabõškin   Tallinn Sprint Weekend 2020    
 2020-06-09   Pääsküla   Maris Roosipuu   teisipäevak   buss 10, 20, 20A, 25 Õitse 
 2020-06-10   Merimetsa terviserada   Kolde pst (rannahoone vastas)   jooks, orienteerumine   buss 26, 32, 33, 48, 72 Kolde pst. 
 2020-06-16   Saue   Ats Sõnajalg   teisipäevak   buss 191 Tule; rong 
 2020-06-17   Vabaõhumuuseum   Vabaõhumuuseumi tee 12   jooks, orienteerumine   buss 21, 21A, 21B Õismäe raba 
 2020-06-28   Kakumäe   Kaido Nurja   Tallinna MV rattaorienteerumises    
 2020-06-30   Keila-Joa   Tiit Tatter   teisipäevak   buss 110, 126 
 2020-07-01   Mustamäe   Tervise 21 (Tiit Soku korvpall   jooks, orienteerumine   buss 17,17A, 61 Tervise 
 2020-07-07   Õismäe raba   Kaido Nurja   teisipäevak   buss 21, 21A, 21B Õismäe raba 
 2020-07-08   Pirita Majandusgümnaasium   Metsavahi tee 19   jooks, orienteerumine   buss 1A, 6, 8, 49 Supluse pst 
 2020-07-14   Kaberneeme   Kaido Nurja   teisipäevak   buss J2 Kaberneeme 
 2020-07-15   Kadaka mets   Ehitajate tee   jooks, orienteerumine   buss 10,12,13,26,27,28,33,37,45,61 Autobussikoondis 
 2020-07-21   Männiku   Rain Vellerind   teisipäevak   buss 206, rong 
 2020-07-22   Õismäe raba   Vana-Rannamõisa tee 8   jooks, orienteerumine   buss 41, 41B Alemaa 
 2020-07-28   Vääna-Jõesuu   Lauri Malsroos   teisipäevak   buss 108,110,126, 237, 237A Viti 
 2020-07-29   Kohila   Kooli tn.   jooks, orienteerumine   buss ja rong 
 2020-08-04   Kloogarand   Maari Idnurm   teisipäevak   buss 128, 145, 127A, rong R13 Kloogaranna 
 2020-08-05   Pae park   Majaka põik   jooks, orienteerumine   buss 7, 13, 50, 58 Pae; tramm 2, 4 Majaka põik 
 2020-08-11   Liiva-Järve   Indrek Reitsak   teisipäevak   buss 5, 32, 36, 57, 18 Risti 
 2020-08-12   Maardu   Keemikute tee   jooks, orienteerumine   buss 203, 210, 221, 286 Ringi 
 2020-08-18   Kloostrimetsa   Kaido Nurja   teisipäevak   buss 34A, 38, 49 Metsakalmistu 
 2020-08-19   Snelli park   Snelli staadion   jooks, orienteerumine   troll 4,5 buss 21, 21B, 41, 41B, 43, 59 Hotell „Tallinn“ 
 2020-08-25   Vabaõhumuuseum   Marko Süld   teisipäevak   buss 21, 21A, 21B Õismäe raba 
 2020-08-26   Pirita terviserada   Pirita Spordikeskus   jooks, orienteerumine   buss 1A, 6, 8, 34A, 38 Rummu 
 2020-09-01   Kadriorg   Olga Andrejeva   teisipäevak   tramm 1, 3 Kadriorg 
 2020-09-08   Raudalu   Raul Gescheimer   teisipäevak   buss 57 Raku 
 2020-09-15   Merimetsa   Kristjan Esula   teisipäevak   buss 26, 26A, 32, 33, 40, 48, Troll 9; Kolde pst. 
 2020-09-22   Harku-Tähetorni   Kaido Nurja   teisipäevak   buss 10, 27 Kadaka pst.