30.07.2019 Vääna-Jõesuu

30.07.2019 Vääna-Jõesuu

Parkimine: Rannasüdame tee esimeses parklas on tasuta parkimine. Võimalik parkida ka Jahilossi tee äärde. Mere ääres tasuline parkla.
NB! Mitte parkida maantee serva. Maanteed ületavad võistlejad, aeglustage ja olge tähelepanelikud!

Ühistransport: maakonnaliinid nr. 108, 110, 126 Viti peatus

Rajameister: Maari Idnurm

Start: Start on avatud 17:00 - 19:30.

Finiš: Finiš suletakse kell 20:30

Kaardid: Orienteerumisjooksu kaart:
Mõõtkava 1: 7500 H2,5m
Rattaorienteerumiskaart:
Mõõtkava 1:12 500 H5m

Maastik: Valdavalt hästi joostav vahelduva reljeefiga rannaäärne männimets. Palju teid ja rajakesi. Tihedast kasutusest esineb väiksemaid teeradu ja erinevaid metsaveoteid, mis pole kaardile kantud. Lopsakam alustaimestik esineb jõekäärudes, kus esineb ka nõgest.
Pikemad rattarajad on planeeritud Suurupi suunal suvilarajoonide vahele, kus metsateed on pigem rohtu kasvanud ja halvasti läbitavad. Rattarajal saab nautida nii looduskaunist metsamaastikku kui ajaloolisi vaatamisväärsusi.

Keelualad: Kuigi veeseis on madal, pole kaardil näidatud läbimatud veekogusid lubatud ületada.
Ohtlikud varemed on tähistatud kaardil viirutusega. Ala läbimine on lubatud ainult mööda teid!

Ohukohad: Pikemad rajad ületavad Klooga maanteed. Autod sõidavad antud teelõigul kohati väga kiiresti. Teeületus stardi asukohas reguleeritud.
Varemed on tähistatud kaardil ohtliku alana, mida ei ole lubatud läbida. Ohtlik ala on maastikul tähistamata. Liikumine lubatud mööda teid, kus esineb samuti ehitusprahti ja klaasikilde. Olge tähelepanelikud!

Orienteerumisjooksu piltlegendid

Rattaorienteerumise piltlegendid

Tekstlegendid

Märkused: Metsas on palju punkte ja paiknevad tihedalt, kontrollige tunnusnumbrit. Pikemad rajad on kujundatud liblikatena.
Merevesi on soe. Metsas on seeni ja mustikaid
UUS! Uuendusena Tallinna Teisipäevakutel GPS jälgimine reaalajas! Programm on täiendamise järgus. Kellel on soov proovida, tuleb rajale kaasa võtta androidseade ja toimida vastavalt järgnevale juhendile ➡️https://nutilogi.ee/PaevakuJuhend