Tallinna Teisipäevak Õismäe raba

17.08.2021 Õismäe raba

Parkimine: Vaata skeemilt. Võistluskeskuse juures on parkimiskohtade arv piiratud . Võimalusel parkida lähedal olevates parkimisplatsidel või tänavatel.

Ühistransport: 21, 21A, 21B Paljandi

Rajameister: Kaido Nurja

Start: Start on avatud 17:00 - 19:30.

Finiš: Finiš suletakse kell 20:30

Kaardid: Orienteerumisjooksu kaart:
Mõõtkava 1: 7500 H2,5m
Rattaorienteerumiskaart:
Mõõtkava 1:15000 H2,5m

Maastik: Õismäe raba. Hea joostavusega parkmets, palju teid, radu ja kraave. Veeseis madal.

Keelualad: Õuealad.

Ohukohad: Tänavate ületamine.

Orienteerumisjooksu piltlegendid

Rattaorienteerumise piltlegendid

Märkused: Tallinna Teisipäevakud ei kontrolli üritusel COVID-tõendit kuna tegemist on piiramata territooriumiga avaliku üritusega, siis osalejate arvule seatud nõuet (100 in) ei kohaldata. See kehtib näiteks selliste avalike ürituste korraldamise kohta, mis toimuvad ühes linna asumis või kogu asustusüksuses, kus inimesed on pidevas liikumises ning ei ole võimalik määratleda kindla koha ja osalejatega üritust või tegevust. Tallinna Teisipäevakutel on inimesed pidevas liikumises ning on tagatud osalejate hajutatus.
Kontrollpunktides on aktiveeritud puutevaba märkimine. Märge fikseeritakse 30cm kauguselt. Võistlejad, kellel ei ole puutevaba Si-Air kaarti (või kaart jäi aktiveerimata) tuleb märke saamiseks SI- pulk sisestada jaama (nagu tavaliselt). Korraldajatelt on võimalus SI AIR kaarte osta hinnaga 55€ või rentida 2€ tk
Võimalus tasuda osavõtt ka Stebby kaudu. https://app.stebby.eu/event/4842
Alates 9.08.2021 muutus teisipäevakute hinnakiri. Osavõtumaks 7€, Soodushinnaga osavõtumaks 4€ kuni 18 a (k.a.) ja 63 a ja vanemad.
Kõik varem ostetud piletid kehtivad hooaja lõpuni.